Rihanna
HaberlerRihanna İç Giyim Dünyasına İlham Verdi - 13 Temmuz 2011

Rihanna’nın konser fotoğrafları, Armani iç çamaşırı tasarımcılarına ilham kaynağı oldu.

Emporio Armani çamaşır ve jean’lerinin yeni yüzü olan 23 yaşındaki şarkıcı, 2011-12 Sonbahar-Kış koleksiyonunun çekimleri için eylül ayında New York’ta objektif karşısına geçecek.

* * *

Rihanna Ateşi - 11 Temmuz 2011

Rihanna’nın cuma günkü Dallas konserinde sahnenin üst kısmında ışıkların olduğu bölgede yangın çıktı.

Konser alanında korku dolu anlar yaşanırken, 23 yaşındaki yıldız sahneden erken ayrılmak zorunda kaldı. Kontrol altına alınan yangının gösteride kullanılan havai fişeklerden çıktığı sanılıyor.

* * *

En İyi Erkek Beni Güldürebilendir - 6 Temmuz 2011

R&B şarkıcısı Rihanna, Cosmopolitan Dergisi’nde erkekler hakkında konuştu: “Erkekler kovalamayı sever, bu yüzden onları elimizde oynatabiliyoruz... Ben aşka açığım ama erkekler beni hak etmeli çünkü elde ettikten sonra, hemen başka bir şey istiyorlar.

Tıpkı avcı gibiler, kovalamaya bayılıyorlar. Buna ben de bayılıyorum. Her zaman benim için en iyi erkek, beni güldüren erkektir”. Şöhreti kaldırabilecek bir erkek olmadığı için bu aralar işine odaklanan şarkıcı, son single’ı “Man Down” ile büyük bir başarı yakaladı.

* * *

Loud Albüm Tanıtım Turunda Baltimore Konseri - 2 Temmuz 2011

RİHANNA, “Loud Tour” adlı yeni turnesinin ilk konserini önceki gün Baltimore’da verdi.

Şarkıları ve iddialı şovuyla hayranlarını coşturan Barbadoslu şarkıcı, “Skin” şarkısını seslendirirken bir hayranını sahneye çıkardı. Seyircinin şaşkın bakışları arasında kadın hayranına kucak dansı yapan Rihanna, şovunu çığlıklar eşliğinde tamamladı.

(Hurriyet.com.tr den derlenmiştir)